Inwestycje

Deweloper Bielsko-Biała

BUD-MAX Development to zdecydowany lider na rynku nieruchomości w okolicach Bielska-Białej. W ramach prowadzonych przez nas inwestycji mieszkaniowych powstają nowe apartamenty w Bielsku-Białej, obok których ciężko przejść obojętnie. Wyróżnia je nie tylko dogodna lokalizacja, ale także nowoczesna architektura i innowacyjne rozwiązania. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, to skorzystaj z oferty BUD-MAX.pl i zdecyduj się na zakup mieszkania w Bielsku-Białej.

Jako jeden z liderów wśród deweloperów z Bielska-Białej zapewniamy szeroki wybór nowych apartamentów, z których każdy znajduje się w jednym z doskonale zlokalizowanych budynków mieszkalnych. Marzysz o tym, by zamieszkać w samym centrum Bielska-Białej? Apartamenty na sprzedaż na kameralnym osiedlu Park Kochanowskiego to inwestycja, która z pewnością odpowie Twoim potrzebom. Równie dobry dostęp do infrastruktury miejskiej gwarantują Diamentowe Apartamenty. Z kolei wybór inwestycji – Złote Apartamenty pozwala codziennie cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem na Beskidy. Wśród wysokiej klasy inwestycji mieszkaniowych z dogodną lokalizacją należy wspomnieć także o takich realizacjach jak Apartamenty pod Dębowcem i Apartamenty przy Zaporze. Decydując się na zamieszkanie w jednym z mieszkań należących do tych inwestycji, zyskasz prawdziwy komfort życia.

Jeśli nie wiesz, które apartamenty w Bielsku-Białej będą dla Ciebie odpowiednie, przyjrzyj się bliżej naszym inwestycjom mieszkaniowym.

Jesteśmy pewni, że dostępne apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej spełnią Twoje oczekiwania i już niedługo odbierzesz klucze do swojego wymarzonego mieszkania.

W celu zdobycia większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez znajdujący się na stronie formularz kontaktowy.

INWESTYCJE W SPRZEDAŻY

APARTAMENTY PRZY MŁYŃSKIEJ
175 MIESZKAŃ
3 BUDYNKI
BRONIEWSKIEGO 15
56 MIESZKAŃ
1 BUDYNEK
PARK KOCHANOWSKIEGO
79 MIESZKAŃ
6 BUDYNKÓW
DIAMENTOWE APARTAMENTY
164 MIESZKANIA
2 BUDYNKI
APARTAMENTY POD DĘBOWCEM – BUDYNEK E
96 MIESZKAŃ
1 BUDYNEK
APARTAMENTY PRZY ZAPORZE
42 MIESZKANIA
1 BUDYNEK
ZŁOTE APARTAMENTY
198  MIESZKAŃ
3 BUDYNKI
APARTAMENTY POD DĘBOWCEM – BUDYNKI A B C D
196  MIESZKAŃ
4 BUDYNKI
APARTAMENTY OLSZÓWKA
202  MIESZKAŃ
4 BUDYNKI
OSIEDLE PROMIENNE
354  MIESZKAŃ
5 BUDYNKÓW
APARTAMENTY DWORKOWA
33  MIESZKAŃ
1 BUDYNEK