Apartamenty pod Dębowcem – A,B,C,D

OD 29 DO 158 M2

Piękny widok na panoramę gór i Bielska-Białej.
  1. Podziemne garaże oraz miejsca parkingowe na terenie osiedla
  2. Tereny rekreacyjny, korty tenisowe, pomieszczenia na rowery
  3. Teren ogrodzony i strzeżony przez agencję ochrony pracującą na wyłączność
  4. Ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, infrastruktura internetowa i TV
  5. Funkcjonalne apartamenty o najwyższych standardach wykończenia
APARTAMENTY POD DĘBOWCEM

Piękna lokalizacja u podnóża góry Szyndzielni

Osiedle Apartamenty Pod Dębowcem powstaje u podnóża góry Szyndzielni i Dębowiec w malowniczej dzielnicy Bielska-Białej przy alei Armii Krajowej i ulicy Młodzieżowej. Jego nowoczesna architektura idealnie wkomponowuje się w otaczającą zieleń. Nasze apartamenty to połączenie komfortu życia w centrum miasta z przestrzenią i piękną, pełną zieleni okolicą. Jest to przemyślany i zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół kompleks czterech budynków. Miejsce które wybraliśmy dla osiedla Platinium-Park jest jedną
z najpiękniejszych i najpopularniejszych okolic miasta, otoczenie gór, otwarte przestrzenie, niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu oraz najnowocześniejsza infrastruktura sprawiają, że Platinium-Park jest wymarzonym miejscem do zamieszkania. Atrakcyjności tej lokalizacji dodaje bliskość głównych ciągów komunikacyjnych, bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy oraz najdłuższa trasa rowerowa w naszym mieście.

Strona internetowa inwestycji

Adres inwestycji
Apartamenty pod Dębowcem

aleja Armii Krajowej 190
43-300 Bielsko-Biała

Nowoczesne apartamenty pod Dębowcem Bielsko-Biała

Osiedle Apartamenty Pod Dębowcem to inwestycja u podnóża góry Szyndzielni i Dębowiec. W malowniczej dzielnicy Bielska-Białej przy alei Armii Krajowej i ulicy Młodzieżowej postawiono budynek, w którym znajdują się apartamenty wyróżniające się najwyższym standardem wykończeni. Nowoczesna architektura, która charakteryzuje Apartamenty Pod Dębowcem idealnie wkomponowuje się w otaczającą zieleń. Nasze mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej to połączenie komfortu życia w centrum miasta z przestrzenią i piękną, pełną zieleni okolicą. Jest to przemyślany i zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół kompleks czterech budynków. Miejsce, które wybraliśmy dla osiedla Platinium-Park, jest jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych okolic Bielska-Białej.

Apartamenty na sprzedaż pod Dębowcem Bielsko-Biała

Otoczenie gór, otwarte przestrzenie, niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu – na przykład na oddalonym o 4 minuty basenie, oraz najnowocześniejsza infrastruktura sprawiają, że dla wielu rodzin zamieszkanie w tym miejscu jest spełnieniem marzeń. Atrakcyjności lokalizacji Apartamentów Pod Dębowcem dodaje bliskość głównych ciągów komunikacyjnych. Bezpośrednio przy inwestycji, w której znajdują się apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej, zlokalizowany jest przystanek autobusowy oraz najdłuższa trasa rowerowa w naszym mieście. Chcesz by widok z okien Twojego apartamentu budził podziw, a jednocześnie wolisz nie rezygnować z dostępu do miasta? Apartamenty Pod Dębowcem stanowią pod tym względem pewnego rodzaju złoty środek.