Apartamenty przy Zaporze

OD 45 DO 125 M2

Apartamenty przy Zaporze w Bielsku-Białej to inwestycja, którą zlokalizowano w malowniczej okolicy — w niewielkim oddaleniu od lasu i rzeki. Nowe apartamenty zapewniają dostęp do widoku na beskidzkie szczyty. Jeśli bliskość przyrody i prywatność, jaką zapewnia usytuowanie budynku to coś, na czym Ci zależy, wybierz Apartamenty przy Zaporze, które powstały w ramach jednej z ostatnich inwestycji Bud-Max.pl

APARTAMENTY PRZY ZAPORZE

Apartamenty w sercu Beskidów

Jeżeli szukasz apartamentu na sprzedaż w Bielsku-Białej, ale cenisz sobie ciszę i spokój, to Apartamenty przy Zaporze są idealnym rozwiązaniem. Oferta dostępnych lokali mieszkalnych pozwala spełnić oczekiwania każdego klienta. Wśród nowych apartamentów składających się na inwestycję Apartamenty przy Zaporze, dostępne są 42 mieszkania o różnych powierzchniach — od 45 do 125 m2. Wszystkie osoby, które zdecydują się na apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej właśnie tutaj, otrzymają dostęp do przestrzennego ogrodu oraz podziemnej hali garażowej. Co więcej, teren Apartamentów przy Zaporze jest ogrodzony i monitorowany, dlatego można liczyć na duże bezpieczeństwo. Jest to szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi, dla których nasze nowe apartamenty są doskonałym miejscem do zamieszkania.

Strona internetowa inwestycji

Adres inwestycji
Apartamenty przy Zaporze

ul. Biwakowa
43-300 Bielsko-Biała

Apartamenty w sercu Beskidów

Apartamenty Przy Zaporze zlokalizowane w pobliżu lasu oraz płynącej nieopodal rzeki to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość przyrody oraz mieszkanie w miejscu które zapewnia prywatność dzięki usytuowaniu budynku. Lokalizacja ta zapewnia niezwykle malownicze widoki na otaczające górskie szczyty Beskidu Małego oraz Beskidu Śląskiego. Otoczenie lasów i niczym niezakłóconej natury zapewni wszystkim mieszkańcom Apartamentów komfort mieszkania oraz wypoczynek na unikalnym poziomie.

Apartamenty Przy Zaporze to 42 apartamenty umiejscowione na trzech kondygnacjach nadziemnych komfortowo zaprojektowane z myślą o przyszłych mieszkańcach o powierzchniach 45–125 m2. Przestronne duże okna, balkony oraz tarasy sprawiają , iż budynek jest nowoczesny idealnie dopasowany do otaczającej go przyrody. Wszyscy mieszkańcy budynku będą mieli dostęp do ogrodu. Bardzo ważnym aspektem jest zróżnicowana powierzchnia dostępnych apartamentów pod kątem układu oraz powierzchni. Z myślą o lepszym użytkowaniu apartamentów powstanie podziemna hala garażowa. Cały teren zostanie ogrodzony i będzie monitorowany 24H.