Osiedle Promienne

OD 39,88 DO 69,7 M2

Piękny widok na panoramę gór i Bielska-Białej.
  1. Podziemne garaże oraz miejsca parkingowe
  2. Winda do dyspozycji mieszkańców
  3. Ogrodzony Teren
  4. Ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, Internet i TV
  5. Funkcjonalne nowe apartamenty o najwyższych standardach wykończenia
OSIEDLE PROMIENNE

Osiedle Promienne – Nowoczesna bryła budynku, atrakcyjne ceny

Osiedle Promienne zlokalizowane jest w malowniczej dzielnicy Wapienica w Bielsku-Białej przy ulicy Zwierzynieckiej. Nasza nowa inwestycja skierowana jest do ludzi młodych, którzy myślą o stabilizacji i założeniu rodziny. Nowoczesna bryła budynku zwraca uwagę oryginalną i zaprojektowaną z dbałością o każdy szczegół formą. W budynku zaprojektowano 40 nowych apartamentów o powierzchni od 39,88 m2 do 69,7 m2. Niewątpliwą zaletą inwestycji są przestronne balkony oraz podziemne miejsca garażowe. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i wypoczynku. Cicha, przyjazna okolica i kameralny charakter apartamentów pozwolą w pełni cieszyć się wygodnym, słonecznym mieszkaniem, spełniającym oczekiwania całej rodziny. Nieruchomości w Wapiennicy są bardzo dobrze skomunikowane z centrum Bielska-Białej, co jest niewątpliwym atutem.

Strona internetowa inwestycji

Adres inwestycji
Osiedle Promienne

ul. Zwierzyniecka 36/38,40,42,44
43-300 Bielsko-Biała

Nowe mieszkania Bielsko-Biała

Nowe mieszkania w Bielsko-Białej to coś, czego szukasz? Jako jeden z największych deweloperów w tej miejscowości, Bud-Max.pl oferuje nowe apartamenty deweloperskie zlokalizowane w różnych dzielnicach miasta. Niezależnie od tego, na które z nowych mieszkań na sprzedaż się zdecydujesz, zyskasz dostęp do licznych punktów usługowych oraz terenów rekreacyjnych. Usytuowanie nowoczesnych apartamentów Osiedle Promienne pozwala też na korzystanie z rozbudowanej infrastruktury Bielska-Białej. Zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum miasta lub dostępie do dróg wyjazdowych? Nowe mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej, które proponujemy naszym klientom to rozwiązanie, dzięki któremu możesz na to liczyć.

Nowe Apartamenty Bielsko Biała

Jeśli szukasz nowego mieszkania deweloperskiego właśnie w tej okolicy, a dodatkowo cenisz sobie bezpieczeństwo, jakie zapewnia całodobowy system monitoringu, to Osiedle Promienne jest miejscem stworzonym dla właśnie dla Ciebie! Jesteśmy pewni, że nasze nowe inwestycje sprostają Twoim oczekiwaniom. Sprawdź, jakie nowe apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej są jeszcze dostępne!