Park Kochanowskiego

OD 30 DO 70 M2

Kameralne osiedle w centrum miasta.
  1. Centrum miasta.
  2. podziemny garaż.
  3. Tylko dwupiętrowe budynki
  4. Na południowym stoku.
  5. Duże słoneczne balkony.
  6. Ogrodzone i monitorowane.
PARK KOCHANOWSKIEGO

Nowa inwestycja w samym centrum Bielska-Białej

Kameralne osiedle PARK KOCHANOWSKIEGO w samym sercu Bielska-Białej. Mieszkania od 30m2 do 70m2 z dużymi, nasłonecznionymi balkonami skierowanymi na południe. Sprzedaż mieszkań w Bielsku-Białej to temat, który budzi Twoje zainteresowanie? Nic dziwnego, geograficzne położenie tego miasta zachęca do tego, by tu zamieszkać.

Apartamenty Park Kochanowskiego to jedna z inwestycji, które podczas szukania mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej szczególnie warto wziąć pod uwagę. Kameralne osiedle Park Kochanowskiego zlokalizowane w samym sercu miasta to doskonały wybór dla każdej rodziny. Dostępne apartamenty na sprzedaż o metrażu od 30m2 do 70m2 dodatkowo zachęcają dużymi balkonami, które skierowane są na południe, co gwarantuje idealne nasłonecznienie w ciągu dnia.

Strona internetowa inwestycji

Adres inwestycji
Park Kochanowskiego

ul. Jana Kochanowskiego
43-300 Bielsko-Biała

Szukasz mieszkania w Bielsku-Białej? Interesuje Cię rynek pierwotny oraz dobra lokalizacja?

PARK KOCHANOWSKIEGO to miejsce, które doskonale spełnia te kryteria. W Bielsku-Białej można znaleźć niewiele inwestycji w pobliżu centrum miasta połączonych z tak dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów oraz placówek opieki medycznej.

Innowacyjna, ponadczasowa architektura osiedla została zaprojektowana przez renomowane biuro Archetype Management, a sama inwestycja składa się z sześciu kameralnych budynków, w których znajduje się łącznie 79 lokali o powierzchniach w przedziale od 30m² do 70m² wykończonych w stanie deweloperskim. Ciekawa konstrukcja doskonale wpisuje się w zielony charakter okolicy, tworząc harmonijną całość dla osób ceniących sobie życie w spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Nawiązując do nowoczesnego wyglądu budynków postawiliśmy tutaj na kompaktowe ale funkcjonalne mieszkania z wysokiej jakości wykończeniem oraz funkcjonalną aranżacją przestrzeni.

Budując nowe osiedla nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni bardzo wielu lat nauczyło nas, jak ważne dla przyszłych mieszkańców jest poczucie komfortu, spokoju oraz bezpieczeństwa.