Apartamenty Olszówka

OD 38 DO 72 M2

Wysoki standard materiałów, atrakcyjna okolica
  1. Funkcjonalny układ mieszkań
  2. Winda, pomieszczenie na rowery
  3. Ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej
  4. Podziemne garaże, oraz miejsca parkingowe na terenie osiedla
  5. Osiedle zamknięte, całodobowa ochrona agencyjna
APARTAMENTY OLSZÓWKA

APARTAMENTY OLSZÓWKA BIELSKO-BIAŁA

Tuż obok alei pięknych, starych buków niedaleko centrum miasta powstaje nowa inwestycja wielorodzinna. Są to nowoczesne apartamenty zlokalizowane przy ulicy Generała Józefa Kustronia. Lokalizacja zaspokaja najistotniejsze potrzeby mieszkańców: bliskość niezbędnych punktów usługowych, szkół, centrów handlowych oraz dostęp do terenów rekreacyjnych. Bielskie Błonia, „Cygańskiego lasu” czy krytych i odkrytych pływalni – to wszystko jest w zasięgu ręki i zachęca do aktywnego wypoczynku całe rodziny.

Strona internetowa inwestycji

Adres inwestycji
Apartamenty Olszówka

ul. Kustronia
43-300 Bielsko-Biała

Apartamenty Olszówka Bielsko-Biała

Tuż obok alei pięknych, starych buków niedaleko centrum miasta umiejscowiona jest inwestycja wielorodzinna – Apartamenty Olszówka. Są to nowoczesne apartamenty na sprzedaż w Bielsku – Białej zlokalizowane przy ulicy Generała Józefa Kustronia. Lokalizacja, w jakiej usytuowane są Apartamenty Olszówka, zaspokaja najistotniejsze potrzeby mieszkańców: bliskość niezbędnych punktów usługowych, szkół, centrów handlowych oraz dostęp do terenów rekreacyjnych. Bielskie Błonia, „Cygański lasu” czy kryte i odkryte pływalnie – to wszystko jest w zasięgu ręki każdego mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej w ramach tej inwestycji i zachęca do aktywnego wypoczynku całe rodziny.

Mieszkania na sprzedaż Olszówka Bielsko-Biała

Apartamenty Olszówka podobnie jak inne nasze inwestycje zaprojektowano w taki sposób, by układ mieszkań odpowiadał potrzebom wszystkich lokatorów. Każde z mieszkań jest wysoce funkcjonalne i pozwala optymalnie zagospodarować całą przestrzeń. Do apartamentów na wyższych piętrach można dojechać windą. Czymś, co zdecydowanie wyróżnia tę inwestycję, są kolorowe balkony, które skutecznie przyciągają uwagę już z daleka! Podobne rozwiązanie zastosowano podczas realizacji inwestycji Złote Apartamenty. Sprawdź, jakie inne apartamenty wśród naszych inwestycji w Bielsku-Białej gwarantują dostęp do podobnych udogodnień i zdecyduj się na zamieszkanie w jednym z nich.