Złote Apartamenty

OD 35 DO 69 M2

Piękny widok na panoramę gór i Bielska-Białej.
  1. Trzy budynki na wzniesieniu Sarni Stok w Bielsku-Białej.
  2. Duże słoneczne balkony i tarasy.
  3. Duże przestronne okna.
  4. Winda na wszystkich poziomach.
  5. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
  6. Bogata infrastruktura, sklepy, usługi, szkoły.
ZŁOTE APARTAMENTY

ZŁOTE APARTAMENTY położone przy ul. Sarni Stok w Bielsku-Białej.

ZŁOTE APARTAMENTY to trzy budynki na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże, słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne okna. Rozpoczęliśmy I Etap budowy, zakończenie planujemy na sierpień 2021r. Budynki zaprojektowane zostały według najnowszych obowiązujących standardów. Architektura nowoczesna, bogata w szkło oraz duże przestronne okna i balkony oraz tarasy na parterze. Podążając za lubianymi i rozpoznawalnymi już w Bielsku „kolorowymi balkonami” (Apartamenty Olszówka) zaakcentowaliśmy lekko w kolory również powstające Złote Apartamenty.

Strona internetowa inwestycji

Adres inwestycji
Park Kochanowskiego

ul. Sarni Stok
43-300 Bielsko-Biała

Mieszkania

Złote Apartamenty Bielsko-Biała to trzy budynki na wzniesieniu zwanym Sarni Stok. Duże, słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne okna – właśnie tego możesz się spodziewać, wybierając mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej w ramach tej inwestycji. Rozpoczęliśmy I Etap budowy, a zakończenie inwestycji Złote Apartamenty planujemy na sierpień 2021 roku. Budynki apartamentów na sprzedaż zaprojektowane zostały według najnowszych obowiązujących standardów. Nowoczesna architektura, która jest bogata w szkło oraz duże przestronne okna i balkony czy tarasy na parterze to coś, co z pewnością Cię zachwyci.

Lokalizacja

Decydując się na zakup apartamentu właśnie tu, zyskasz także dostęp do rozbudowanej infrastruktury oraz dróg wyjazdowych. Dzięki temu Twój apartament w Bielsku-Białej będzie niezwykle funkcjonalny – zarówno pod względem komfortu mieszkania, jak i dostępu do punktów usługowych i wygodnego dojazdu do centrum oraz pobliskich miast.  Zachęcamy do sprawdzenia, jakie apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej są jeszcze dostępne! Podążając za lubianymi i rozpoznawalnymi już w Bielsku „kolorowymi balkonami” (Apartamenty Olszówka) postanowiliśmy w ten sam sposób uatrakcyjnić apartamenty na sprzedaż, które powstały w ramach inwestycji Złote Apartamenty.