Broniewskiego 15

OD 44 DO 127 M2

Kameralne osiedle w centrum miasta.
  1. Powrót do centrum
  2. W mieście z przyszłością
  3. W centrum i pięknej okolicy
  4. Wymarzona lokalizacja
  5. Jakość, komfort i bezpieczeństwo
BRONIEWSKIEGO 15

Powrót do centrum!

Każdy marzy o komfortowym apartamencie w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji. Najlepiej w centrum miasta, a zarazem w spokojnej okolicy. Nasze nowe Apartamenty pozwolą te marzenia urzeczywistnić. Nasza oferta skierowana jest do tych osób, które chcą być w centrum wydarzeń, a także cenią sobie wysoki standard, wygodę i lubią mieć wszystko, co istotne, w zasięgu ręki.

Nowe apartamenty w centrum Bielska-Białej to połączenie komfortu życia w centrum miasta z malowniczym otoczeniem. Apartamenty zlokalizowane na ulicy Broniewskiego 15, zostały zaprojektowane przez współczesnych architektów, tak aby tworzyły nowoczesne a zarazem funkcjonalne, wygodne i jasne przestrzenie.

Nowoczesna stylistyka sprawia, że budynek harmonijnie wkomponowuje się w krajobraz. Urokliwa miejska zabudowa, niedalekie sąsiedztwo parku, teatru, ratusza i zakola rzeki ze ścieżka rowerową – to tylko cześć atutów tej lokalizacji. W pobliżu mieszczą się także przytulne knajpki, sklepy oraz filharmonia. Mimo tego, że jest to śródmieście, natężenie ruchu oraz hałas nie są tu wysokie, a okolica jest spokojna i regularnie patrolowana. Każdy może czuć się tutaj komfortowo i bezpiecznie.

Strona internetowa inwestycji

Adres inwestycji
Broniewskiego 15

ul. Władysława Broniewskiego 15
43-300 Bielsko-Biała

Broniewskiego 15 – Powrót do centrum!

Nasze Apartamenty Broniewskiego 15 znajdują się w centrum Bielska-Białej, w śródmieściu. Dogodna lokalizacja sprawia, że w kilka minut można dojść pieszo do ratusza, urzędu miasta czy kompleksów biurowych, handlowych. W okolicy mieszczą się również szkoły, przedszkola oraz liczne place zabaw.