Diamentowe Apartamenty

OD 35 DO 80 M2

Możemy się pochwalić, że DIAMENTOWE APARTAMENTY to:
  1. Funkcjonalne i ustawne mieszkania od 35 – 80 m2
  2. Teren ogrodzony i monitorowany
  3. Zielony ogród wewnątrz osiedla
  4. Bliskość Galerii Handlowej, dużo sklepów
    i usług oraz drogi wylotowe
  5. W pobliżu wiele miejsc pracy
DIAMENTOWE APARTAMENTY

Diamentowe Apartamenty w Bielsku-Białej

Diamentowe Apartamenty Bielsko-Biała to inwestycja idealna dla osób, którym zależy na zamieszkaniu w centrum miasta. Usytuowana jest przy ulicy Żywieckiej i Jana Karola Chodkiewicza, skąd rozciąga się także widok na malownicze Beskidy. Charakterystyczne dla nowoczesnego budownictwa przeszklenia oraz dostęp do przestronnego balkonu lub tarasu to coś, co sprawi, że z przyjemnością zamieszkasz w tym miejscu. Sprawdź apartamenty na sprzedaż w Bielsku-Białej i zamieszkaj w jednym z mieszkań stworzonych w ramach inwestycji Diamentowe Apartamenty.

Strona internetowa inwestycji

Adres inwestycji
Diamentowe Apartamenty

Jana Karola Chodkiewicza
43-300 Bielsko-Biała

Mieszkania na sprzedaż

Chcesz znaleźć miejsce, w którym zapragniesz spędzić resztę swojego życia? Mieszkania na sprzedaż w Bielsku-Białej, w tym Diamentowe Apartamenty, które powstały w ramach inwestycji Bud-Max.pl to doskonały wybór. Decydując się na nowe apartamenty z dostępem do rozbudowanej infrastruktury, które zapewniają bliskość wielu usług możesz mieć pewność, że niczego w Twojej okolicy nie zabraknie. Co więcej, mimo zamieszkania w centrum, Diamentowe Apartamenty zapewniają też piękny widok. Jako jeden z mieszkańców budynków wielorodzinnych zyskasz też dostęp do miejsc parkingowych na naziemnym lub w podziemnym parkingu. Dzięki temu nie musisz przejmować się tym, że w tak świetnie zlokalizowanym miejscu nie będzie gdzie zaparkować.

Bud-Max.pl to jeden z największych deweloperów w Bielsku-Białej. Możesz więc mieć pewność, że Diamentowe Apartamenty oraz inne nowe apartamenty na sprzedaż, które powstały w ramach naszych inwestycji nie tylko doskonale się prezentują, ale są też niezwykle funkcjonalne, co wpływa na komfort ich mieszkańców.